Joanna Kondrat – spontaniczne Bartoszyce

Pewnego dnia odwiedzając swoje rodzinne miasto Bartoszyce spotkałem osobę z innego życia, która kiedyś zaledwie mi znana teraz już po kilku chwilach sprawiła, że bez wahania zaproponowałem wspólne zdjęcia. Jak się później okazało Joanna Kondrat, bo o niej mowa, jest bardzo zapracowaną kobietą, wrażliwą i ambitną piosenkarką, a ponad wszystko mamą. Kolejny fotograficzny projekt powędrował więc do szuflady na długie lata. Na szczęście życie lubi zaskakiwać ponieważ Asia okazała ogromną determinację w realizacji wspólnej sesji i wreszcie w lutym tego roku szczęśliwie „zgraliśmy” terminy.

Modelka, termin i delikatna inspiracja były gotowe jednak cała reszta musiała odbyć się spontanicznie. Wczesna pobudka, herbata i kilka kilometrów samochodem po okolicy, tak to mniej więcej przebiegało. Odwiedziliśmy Kinkajmy, Sędławki, Hotel Biały Książę w Osiece oraz teren bazaru w Bartoszycach. Deszczowa i wietrzna pogoda nas nie rozpieszczały: Asia marzła, a lampy odmówiły współpracy. Także zdjęcia, które prezentuję odbiegają od stylu jaki ostatni sobie obrałem, niemniej cieszą mnie bardzo, co niewątpliwie jest zasługą modelki.

Wrażliwe dusze zainteresować powinien wkład Asi w muzykę, w której z sukcesem realizuje się po prostu jako Joanna Kondrat. W 2011 roku ukazała się jej pierwsza płyta „Samosie” , a już niebawem możemy spodziewać się kolejnej płyty pod tytułem „Karma”. Tutaj można znaleźć wiele informacji na temat artystki, a dociekliwi znajdą o wiele więcej w google oraz na youtube.  Ode mnie jedynie ten link

Joanna Kondrat zdjęcie z Bartoszyc

joannakondrat

joannakondrat1

joannakondrat4

joannakondrat5

joannakondrat6

joannakondrat7

joanna-kondrat2

Leave a reply