Sesja w Łąkorku – wiosennie

Po ostatnich, archiwalnych wpisach przyszedł czas na coś aktualnego. Dzisiaj krótko – sesja w Łąkorku z Ewą, zrobiona dla siebie i bez zbędnych napięć, ot tak po prostu dla fotograficznego oddechu.

„Ofiara” czyli Ewa znalazła się dość szybko ponieważ już długo planowaliśmy wspólne fotografowanie. Notoryczny brak wolnego czasu spowodował, że miejscem sesji miało być Nowe Miasto Lubawskie bądź jego okolice. Ostatecznie wybór padł na Łąkorek czyli miejsce, które zna niemal każdy fotograf w okolicy.

Któregoś popołudnia do samochodu zapakowaliśmy więc siebie, sprzęt, widoczny na fotkach fotel i ruszyliśmy w stronę Łąkorka. Sesja przebiegła bardzo sprawnie ponieważ tym razem nie bawiłem się prawie wcale w doświetlanie zdjęć czymkolwiek. Sporadycznie użyłem jednej „systemówki” Canona ale jej udział był do tego stopnie niewielki, że już teraz sam nie potrafię powiedzieć na których zdjęciach jest błysk, a na których go nie ma 🙂 Luźne podejście do całej sesji pozwoliło łyknąć odrobinę świeżego, wczesnowiosennego powietrza.

Sesja w Łąkorku

Ewa

 

IMG_9770

 

IMG_9750

 

IMG_9833

 

IMG_9727

 

Sesja w Łąkorku była dla mnie także okazją do kolejnych, nieśmiałych prób z fotografią tradycyjną. Ten temat to po kilku latach fotografowania aparatem cyfrowym to dla mnie zupełnie nowa i jeszcze nieodkryta rzeczywistość, jednak muszę to przyznać: strasznie wciąga 🙂 Dzisiaj tylko poglądowo będzie jedno zdjęcie, a w przyszłości może odważę się na więcej. Pozdrawiam!

Kiev60

Kiev 60 vs Ewa

 

2 komentarze

  1. Szwarcowka · 13 kwietnia 2015 Reply

    To tam jest ten dworek? Bardzo ładnie, Panie Mielnik, bardzo ładnie 🙂

Leave a reply